• حرکات اصلاحی

    حرکات اصلاحی در ماساژ

    حرکان اصلاحی

حرکات اصلاحی

اختلالات عصبی، عضلانی و اسکلتی می توانند در اثر ناهنجاری های بدنی ایجاد شوند و ناهنجاری های بدنی هم می توانند منجر به اختلالات عصبی، عضلانی و اسکلتی بشوند.
در دنیای کنونی، که زندگی افراد به یک زندگی کم تحرک تبدیل شده است و وضعیت صندلی و میز کار و میز و نیمکت مدارس دارای طراحی مناسب و استاندارد نیستند، ناهنجاری های بدنی شکل می گیرند. افراد از مدرسه فارغ التحصیل می شوند در حالیکه وضعیت بدنی آنها، فرم نشستن و مطالعه کردن را در طول سال ها به خود می گیرد و در آینده، با یک فعالیت اندک، انواع درد های عضلانی و مفصلی گریبانگیر فرد می گردد.
تبعیت از مد و عدم آگاهی به تبعات آن، باعث ایجاد مشکلات عدیده ای برای فرد می شود که می تواند برای همیشه ماندگار گردد. عدم آگاهی افراد به وضعیت بدنی صحیح و عوارض ناشی از وضعیت های بدنی نادرست باعث می گردد که فرد با وجود مشکل مربوط به ساختار بدنی در پی رفع آن برنیاید، در صورتی که در بدو شروع ناهنجاری های بدنی، می توان با کمترین هزینه و در کوتاهترین زمان آن را مرتفع نمود.
آگاهی از هزینه های جراحی و عوارض ناشی از آن، ما را وادار می کند که کمی بیشتر در این زمینه تفکر و تامل نماییم. بدیهی است، امروزه مشکل درد که شکایت عمده افراد را تشکیل می دهد شکل گیری ناهنجاری بدنی و متعاقب آن استرس های مکانیکی زیاد وارد بر عضلات و مفاصل است که منجر به ایجاد سیکل معیوب، ناهنجاری، عدم تعادل عضلانی و درد می گردد.
با توجه به تاثیرات فیزیولوژیکی و حرکات اصلاحی ماساژ بر بدن انسان می توان برای بهبود و پیشگیری از ناهنجاری ها از ماساژ های مختلفی بهره برد. هدف آموزشگاه به کوشان آموزش صحیح تکنیک ها و کاربرد آن در ناهنجاری های بدنی، اصلاح و پیشگیری می باشد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به آموزشگاه ماساژ فنی و حرفه ای به کوشان می باشد ( گروه طراحان ایده پردازان نوین البرز )
Call Now Button