آموزش ماساژ

آموزش ماساژ

آموزشگاه فنی و حرفه ای ماساژ به کوشان تخصصی ترین آموزشگاه ماساژ در منطقه غرب استان تهران ( شهریار و اندیشه ) و با حضور اساتید مجرب، تحصیلکرده و متخصص در زمینه تعلیم تخصصی ماساژ فعال می باشد. آموزشگاه ماساژ به کوشان از سال ۱۳۹۷ فعال بوده و هنرجویان زیادی پس از گذراندن دوره های تخصصی ماساژ وارد بازار کار شده اند. حال آنکه کسانی که می خواهند در زمینه ماساژ فعالیت داشته باشند و این هنر زیبا را آموزش ببینند و در مسیر حرفه ای خود در دنیای ماساژ پیش روند، با ثبت نام در دوره های تخصصی آموزش ماساژ در آموزشگاه ماساژ به کوشان می توانند کار خود را آغاز نمایند.

آموزش ماساژ

آیا به دنبال یک حرفه جدید و پردرآمد هستید؟

آموزشگاه ماساژ به کوشان آموزش حرفه ای ماساژ را با برنامه های آموزشی منحصر به فرد و قیمت های مناسب ارائه می دهد. و با اخذ گواهینامه (مدرک) از سازمان فنی و حرفه ای کشور می توانید به صورت مستقل مجوز سالن ماساژ را از اتحادیه مربوطه دریافت نمایید و یا در هتل ها، استخرها، باشگاهها، مراکز فیزیوتراپی و حرکات اصلاحی فعالیت خود را آغاز نمایید.

آموزشگاه ماساژ به کوشان با فراهم کردن برنامه های آموزشی متنوع و پرکاربرد در جهت ارتقا عملکرد هنرجویان گام مهمی را برداشته است و هنرجویان پس از گذراندن دوره های تخصصی ماساژ می توانند به عنوان یک متخصص ماساژ فعالیت کنند و به آینده ای پر رونق راه یابند.

اگر به دنبال کسب و کاری جدید و پر سود هستید، تعلیم تخصصی ماساژ در آموزشگاه به کوشان را انتخاب و ثبت نام کرده و کلاس های تئوری و عملی را گذرانده و پس از پایان دوره و دریافت مدرک از سازمان فنی و حرفه ای کشور وارد بازار کار گسترده ماساژ شوید.

آموزش ماساژ

آموزشگاه فنی و حرفه ای ماساژ به کوشان در زمینه آموزش تخصصی ماساژ، ماساژ آرامبخش، ماساژ زیبایی و…. در منطقه اندیشه، شهریار، کرج فعال می باشد و هنرجویان پس از گذراندن دوره های آموزشی ماساژ و کسب مدرک ماساژ از سازمان فنی و حرفه ای کشور وارد بازر کار می شوند.

سالن تخصصی ماساژ سانا با کادری مجرب و ماساژتراپیست هائی حرفه ای در زمینه خدمات از قبیل ماساژ ریلکسی، ماساژ زیبایی و …. فعال می باشد و بانوان محترم در منطقه اندیشه، شهریار، کرج و …. می توانند با تعیین وقت قبلی از خدمات سالن ماساژ سانا استفاده نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *